NA CO KOMU PRZYPINKI? 0
NA CO KOMU PRZYPINKI?

   Nie musisz ograniczać się do jednej przypinki, w zestawie wyglądają jeszcze ciekawiej. Plecak w przypinkach, czemu nie? A co zrobić, gdy przypinka spodoba się koleżance? Dać jej, tak niewiele, a tak wiele zarazem ;) Tworzycie zgraną paczkę? Zaznaczcie przynależność do grupy takim samym symbolem. Masz najlepszą przyjaciółkę?  Podaruj jej taką samą lub pasującą przypinkę. Niech to będzie mały symbol Waszej relacji. 

Pewnie nie raz Wasze dziecko organizowało urodziny dla znajomych. Duża grupa, dużo prezentów, może fajnie by było podarować gościom, w podziękowaniu, małą przypinkę? Mały, niedrogi gadżet stanie się wspomnieniem fajnej przygody i jednocześnie będzie cieszyć każdego dnia. 

Jesteś nauczycielką, albo udzielasz się w radzie rodziców? Możesz wybrać przypinki na okoliczność fajnych konkursów organizowanych dla dzieci. Może jako nagrodę za wspaniałe starania? A może na zakończenie roku dla wszystkich? Mając na uwadze takie właśnie okazje, zaprojektowałam urocze opakowanie, które nie wymaga już dodatkowego pakowania na prezent - widoczne na zdjęciu :)

Jeśli masz jakiś kolejny pomysł na wykorzystanie przypinek, podziel się wiedzą w komentarzu, może ktoś skorzysta :)

  

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl