NA JAKIE OKAZJE MOŻNA WRĘCZYĆ KARTKI? 0
NA JAKIE OKAZJE MOŻNA WRĘCZYĆ KARTKI?

Gdzie kupić najfajniejsze kartki urodzinowe? Oczywiście, że w Hi Little. Na jakie okazje możesz wręczyć kartkę okolicznościową od marki Hi Little? Zobacz naszą listę. 

  • NARODZINY DZIECKA - Kiedy na świat przychodzi maluszek, wszyscy bliscy przebierają nóżkami, żeby go jak najszybciej zobaczyć. Noworodek nie będzie tego pamiętał, dlatego kartka z okazji jego narodzin, będzie wspaniałą pamiątką na kolejne lata. Nie wiemy, jak życie nam się potoczy, w jakie zakątki świat nas wyśle. Czy będziemy widzieć się często, czy spotkania będą sporadyczne. Zawsze jednak pamiątka po ciotce czy wujku pozostanie ;) Tak jak już wspomniałam wcześniej, zakupiona kartka nie musi lądować w szufladzie, ale można ją włożyć do ramki i ozdobić tym samym pokój maluszka. 

  • URODZINY - Kto nie lubi tego dnia? Chyba ciężko byłoby znaleźć taką osobę. Prezenty prezentami, ale kartka z osobistymi życzeniami sprawi, że obdarowany będzie miał pewność, że nam na nim zależy, skoro zadaliśmy sobie tyle trudu, by ją wypisać. Słowo napisane zostanie na zawsze i tym samym, na zawsze, pozostaniemy w sercach naszych bliskich.

  • ŚLUB - to jest okazja, na którą kartki wręczamy dość chętnie. Podkreślamy w ten sposób wyjątkowość tego dnia

 

 

  • SUKCESY - Czasami warto wręczyć kartkę gratulacyjną, aby wyrazić radość z sukcesu czy szczęścia bliskiej osoby. To świetny sposób na uhonorowanie ich wysiłków. Mamy w ofercie kartkę SUKCES, którą można w ten sposób wykorzystać oraz kartkę GRATULACJE, dla rodziców, którzy właśnie przywitali na świecie swoje dziecko

  • ZAKOCHANI - czy Walentynki to jedyna okazja, by wręczyć osobie, którą darzymy sympatią kartkę okolicznościową? Oczywiście, że nie! Każdy dzień jest dobry, jeśli tylko czujemy miłość :) Mamy kilka wspaniałych wzorów. Uroczych i zabawnych. Takich, które włożone w ramkę będą przypominały o Tobie Twojej miłości. Jeśli dopiero uczucie rozkwita, kartka okolicznościowa może ułatwić komunikację, jeśli słowa wydadzą się w danym momencie dość trudne. Może też być cudownym łącznikiem zakochanych osób po przebytej kłótni. 

  •  RODZINA - Dzień Dziecka, Dzień Mamy, Dzień Taty, Dzień Babci, czy Dziadka to idealna okazja do podarowania kartki okolicznościowej. Ale rodzina nie musi czekać na ten jedyny dzień w roku, żeby otrzymać od nas kartkę. Każdy powód jest dobry, a my mamy dedykowane kartki. Wysyłanie kartek okolicznościowych do rodziny jest nie tylko gestem uprzejmości, ale także sposobem na wyrażenie miłości, troski i dbałości o relacje rodzinne, zwłaszcza jeśli mieszkamy daleko od siebie. Kartka okolicznościowa jest czymś wyjątkowym i niezwykle osobistym. 

 

 

Pamiętaj, że każda okazja jest dobra, jeśli tylko naszą intencją jest sprawienie radości osobom, na którym nam zależy. Odbiorca, otwierając kopertę może poczuć się doceniony i doświadczyć wielu pozytywnych emocji. Nie zapomnij o tym małym, ale znaczącym geście, który może sprawić, ze bliscy mogą poczuć się wyjątkowo kochani. 

Komentarze do wpisu (0)

Nowości
Plakat dziecięcy  (nie)zwierzęta ze szkolnym alfabetem
Plakat dziecięcy (nie)zwierzęta ze szkolnym alfabetem

58,65 zł

Cena regularna: 69,00 zł

Najniższa cena: 69,00 zł
HELLO BABY - plakat do pokoju maluszka
HELLO BABY - plakat do pokoju maluszka

58,65 zł

Cena regularna: 69,00 zł

Najniższa cena: 69,00 zł
szt.
KARTKA NA ŚLUB
KARTKA NA ŚLUB

12,75 zł

Cena regularna: 15,00 zł

Najniższa cena: 15,00 zł
szt.
PLAKAT W RAMCE PODRÓŻ BALONEM
PLAKAT W RAMCE PODRÓŻ BALONEM

69,00 zł

szt.
PLAKAT W RAMCE KRÓLIK W KAPELUSZU
PLAKAT W RAMCE KRÓLIK W KAPELUSZU

69,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl