NA JAKIE OKAZJE MOŻNA WRĘCZYĆ KARTKI? 0
NA JAKIE OKAZJE MOŻNA WRĘCZYĆ KARTKI?

Gdzie kupić najfajniejsze kartki urodzinowe? Oczywiście, że w Hi Little. Na jakie okazje możesz wręczyć kartkę okolicznościową od marki Hi Little? Zobacz naszą listę. 

  • NARODZINY DZIECKA - Kiedy na świat przychodzi maluszek, wszyscy bliscy przebierają nóżkami, żeby go jak najszybciej zobaczyć. Noworodek nie będzie tego pamiętał, dlatego kartka z okazji jego narodzin, będzie wspaniałą pamiątką na kolejne lata. Nie wiemy, jak życie nam się potoczy, w jakie zakątki świat nas wyśle. Czy będziemy widzieć się często, czy spotkania będą sporadyczne. Zawsze jednak pamiątka po ciotce czy wujku pozostanie ;) Tak jak już wspomniałam wcześniej, zakupiona kartka nie musi lądować w szufladzie, ale można ją włożyć do ramki i ozdobić tym samym pokój maluszka. 

  • URODZINY - Kto nie lubi tego dnia? Chyba ciężko byłoby znaleźć taką osobę. Prezenty prezentami, ale kartka z osobistymi życzeniami sprawi, że obdarowany będzie miał pewność, że nam na nim zależy, skoro zadaliśmy sobie tyle trudu, by ją wypisać. Słowo napisane zostanie na zawsze i tym samym, na zawsze, pozostaniemy w sercach naszych bliskich.

  • ŚLUB - to jest okazja, na którą kartki wręczamy dość chętnie. Podkreślamy w ten sposób wyjątkowość tego dnia

 

 

  • SUKCESY - Czasami warto wręczyć kartkę gratulacyjną, aby wyrazić radość z sukcesu czy szczęścia bliskiej osoby. To świetny sposób na uhonorowanie ich wysiłków. Mamy w ofercie kartkę SUKCES, którą można w ten sposób wykorzystać oraz kartkę GRATULACJE, dla rodziców, którzy właśnie przywitali na świecie swoje dziecko

  • ZAKOCHANI - czy Walentynki to jedyna okazja, by wręczyć osobie, którą darzymy sympatią kartkę okolicznościową? Oczywiście, że nie! Każdy dzień jest dobry, jeśli tylko czujemy miłość :) Mamy kilka wspaniałych wzorów. Uroczych i zabawnych. Takich, które włożone w ramkę będą przypominały o Tobie Twojej miłości. Jeśli dopiero uczucie rozkwita, kartka okolicznościowa może ułatwić komunikację, jeśli słowa wydadzą się w danym momencie dość trudne. Może też być cudownym łącznikiem zakochanych osób po przebytej kłótni. 

  •  RODZINA - Dzień Dziecka, Dzień Mamy, Dzień Taty, Dzień Babci, czy Dziadka to idealna okazja do podarowania kartki okolicznościowej. Ale rodzina nie musi czekać na ten jedyny dzień w roku, żeby otrzymać od nas kartkę. Każdy powód jest dobry, a my mamy dedykowane kartki. Wysyłanie kartek okolicznościowych do rodziny jest nie tylko gestem uprzejmości, ale także sposobem na wyrażenie miłości, troski i dbałości o relacje rodzinne, zwłaszcza jeśli mieszkamy daleko od siebie. Kartka okolicznościowa jest czymś wyjątkowym i niezwykle osobistym. 

 

 

Pamiętaj, że każda okazja jest dobra, jeśli tylko naszą intencją jest sprawienie radości osobom, na którym nam zależy. Odbiorca, otwierając kopertę może poczuć się doceniony i doświadczyć wielu pozytywnych emocji. Nie zapomnij o tym małym, ale znaczącym geście, który może sprawić, ze bliscy mogą poczuć się wyjątkowo kochani. 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl