EKOLOGIA

 

100% PRODUKCJI W POLSCE    EKOLOGICZNE MATERIAŁY    ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

 

W Hi Little nieustannie staramy się, aby nasza działalność była jak najbardziej zrównoważona. Wszystkie nasze produkty produkowane są w Polsce, a znaczna większość lokalnie, w Toruniu.

Zapewniamy, że papiery posiadają certyfikaty FSC, etykiety gwarantujące zaangażowanie firm w ochronę środowiska i odpowiedzialną gospodarkę leśną.

Staramy się używać jak najmniejszą ilość plastiku do pakowania naszych produktów. Paczki pakujemy w kartony z odzysku, które mamy z własnych "zbiorów" oraz dostarczonych przez rodzinę i znajomych. Nowych opakowań używamy, kiedy zużyjemy stare. Stale poszukujemy materiałów pochodzących z recyklingu i biodegradowalnych.  Dlatego, jeśli nawet się zdarzy, że w dostarczonej paczce ujrzycie folię bąbelkową, czy woreczek z powietrzem, to wiedzcie, że jest to wypełniacz, który do nas trafił w innej paczce, nie jest nowy.

Wpływ naszej działalności na środowisko od początku istnienia marki jest w centrum uwagi. Nigdy nie pozbywamy się nawet najmniejszych odpadów, bo już wiele razy przekonaliśmy się, że mogą być wykorzystane w innych projektach. Na przykład resztki z opakowań mogą stać się owijkami na produktach, bądź częścią opakowania innych. Wystarczy tylko zaprojektować odpowiednią ich wielkość, nie skupiając się, że jest mniejsze pół centymetra od pierwotnych założeń. 

Jeśli macie swoje sugestie dotyczące powyższego tematu, śmiało się nimi dzielcie z nami za pomocą wszelkich możliwych form kontaktu.

Razem możemy więcej!!!

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl