O NAS
Cześć, jestem Beata ♥
Jestem założycielką i twórczynią marki Hi Little. 

Od dziecka cały swój wolny czas spędzałam tworząc. Bardzo dużo rysowałam, biłam rekordy w ilości ubrań zrobionych na drutach, szyłam na maszynie ubrania własnych projektów. To było moje życie, które uwielbiałam. Ale jakoś nigdy nie miałam w sobie tyle odwagi, by nawet myśleć o pracy w branży kreatywnej, o własnej marce nawet nie śniłam. Ale, jak widać los bywa łaskawy i tak się jakoś wydarzyło, że moja wiara we własne umiejętności ewoluowała, doprowadzając, mnie do podjęcia decyzji o projektowaniu dla najmłodszych. 

Tak w 2014 roku powstało Hi Little. Marka, za którą stoję ja i moje pomysły. Nie od razu wiedziałam, jakie produkty będą tymi wiodącymi. Miałam (i mam nadal) w głowie dużo więcej pomysłów, niż jestem w stanie zrealizować. Ale jak to mówią: nie od razu Rzym zbudowano...:) Wszystko w swoim czasie. 

Ale Hi Little, to nie tylko ja. To też wspaniałe dziewczyny, które przenoszą swój talent na papier realizując swoje i moje wizje :) Setki rozmów wyklikanych głównie w mailach i wiadomościach, o każdej porze dnia i nocy. I zawsze efekt WOW. Dziękuję dziewczyny. Praca z Wami to czysta przyjemność i ogromna radość, 

 

cdn...

 

 

Hi Little – Produkty zrównoważone z Polski | Toruń

Hi Little to marka, która konsekwentnie dąży do zrównoważonej działalności. Nasze produkty są wytwarzane lokalnie, głównie w Toruniu, aby zmniejszyć nasz ślad węglowy.

Gwarantujemy, że nasze papiery posiadają certyfikaty FSC, a nasze etykiety świadczą o zaangażowaniu w ochronę środowiska. Staramy się minimalizować użycie plastiku poprzez pakowanie w kartony z odzysku. Nawet wypełniacze, takie jak folia bąbelkowa czy woreczki z powietrzem, są używane ponownie, gdyż dbamy o ograniczenie odpadów.

Wprowadzamy również innowacje, wykorzystując odpady do nowych projektów. Wasze sugestie są dla nas ważne – prosimy o dzielenie się nimi!

Hi Little – razem dla lepszego środowiska!


                                                   


 
Jeśli chcecie poczytać o nas ciut więcej zapraszamy tu: 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl