NOWE KARTKI NA URODZINY 0
NOWE KARTKI NA URODZINY

Kartki mają wiele zalet. Przede wszystkim pozwalają na wyrażanie uczuć w sposób bardziej personalny i artystyczny. Strona artystyczną zajmujemy się my, tworząc dla Was najładniejsze ilustracje, jakie tylko pojawiają się w naszych głowach. Sięgamy wyobraźnią do lat dziecięcych, abyście potem i Wy mogli powspominać beztroskie lata młodości. Środek kartek zostawiamy pusty na najbardziej spersonalizowane życzenia, jakie możecie wypisać tylko Wy. Ale my dajemy Wam coś jeszcze - wspaniałą jakość. Drukujemy kartki na papierach, które sprawiają, że ilustracje śmiało mogą pełnić rolę obrazka na ścianę, czy biurko.  

Kartki okolicznościowe są również świetnym sposobem na utrzymywanie kontaktów z rodziną i przyjaciółmi. Zadanie sobie trudu kupienia kartki, wypisania jej i wysłania to znak, że nie tylko pamiętamy o urodzinach bliskiej nam osoby, ale także zależy nam na niej na tyle, że chcemy poświęcić nasz cenny czas na te wszystkie czynności. Solenizantowi zakręci się łza w oku, co zdecydowanie wzmocni relacje. Składanie życzeń urodzinowych wykorzystując kartki okolicznościowe to również dobre rozwiązanie dla osób starszych, które niekoniecznie czują się komfortowo w świecie nowych technologii. Otrzymując tradycyjną kartkę z życzeniami będą czuły się bardziej docenione i zauważone. 

Staramy się tworzyć kartki na bieżąco, jeśli tylko przyjdzie nam do głowy jakiś pomysł, albo zajdzie potrzeba okazji, którą Wy nam sugerujecie. Jesteśmy otwarci i wychodzimy Wam naprzeciw spełniając prośby. 

I tak oto przedstawiamy najnowsze nasze kartkowe dzieci, urodzinowe kartki dla dziewczynki o dla chłopca. Pierwszy raz pojawiają się na nich ludzkie dzieci, nie borsuki, czy inne króliczki. Stąd właśnie dwie wersje, by każdy był zadowolony. Pomysł lasu pojawił się wraz z przyjściem wiosny i częstszych wypraw do lasu. Wiosna i latem częściej też są organizowane przyjęcia na świeżym powietrzu, do których te karki będą pasowały jak ulał. 

 

Komentarze do wpisu (0)

Nowości
Plakat dziecięcy  (nie)zwierzęta ze szkolnym alfabetem
Plakat dziecięcy (nie)zwierzęta ze szkolnym alfabetem

58,65 zł

Cena regularna: 69,00 zł

Najniższa cena: 69,00 zł
HELLO BABY - plakat do pokoju maluszka
HELLO BABY - plakat do pokoju maluszka

58,65 zł

Cena regularna: 69,00 zł

Najniższa cena: 69,00 zł
szt.
KARTKA NA ŚLUB
KARTKA NA ŚLUB

12,75 zł

Cena regularna: 15,00 zł

Najniższa cena: 15,00 zł
szt.
PLAKAT W RAMCE PODRÓŻ BALONEM
PLAKAT W RAMCE PODRÓŻ BALONEM

69,00 zł

szt.
PLAKAT W RAMCE KRÓLIK W KAPELUSZU
PLAKAT W RAMCE KRÓLIK W KAPELUSZU

69,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl