NOWE KARTKI NA URODZINY 0
NOWE KARTKI NA URODZINY

Kartki mają wiele zalet. Przede wszystkim pozwalają na wyrażanie uczuć w sposób bardziej personalny i artystyczny. Strona artystyczną zajmujemy się my, tworząc dla Was najładniejsze ilustracje, jakie tylko pojawiają się w naszych głowach. Sięgamy wyobraźnią do lat dziecięcych, abyście potem i Wy mogli powspominać beztroskie lata młodości. Środek kartek zostawiamy pusty na najbardziej spersonalizowane życzenia, jakie możecie wypisać tylko Wy. Ale my dajemy Wam coś jeszcze - wspaniałą jakość. Drukujemy kartki na papierach, które sprawiają, że ilustracje śmiało mogą pełnić rolę obrazka na ścianę, czy biurko.  

Kartki okolicznościowe są również świetnym sposobem na utrzymywanie kontaktów z rodziną i przyjaciółmi. Zadanie sobie trudu kupienia kartki, wypisania jej i wysłania to znak, że nie tylko pamiętamy o urodzinach bliskiej nam osoby, ale także zależy nam na niej na tyle, że chcemy poświęcić nasz cenny czas na te wszystkie czynności. Solenizantowi zakręci się łza w oku, co zdecydowanie wzmocni relacje. Składanie życzeń urodzinowych wykorzystując kartki okolicznościowe to również dobre rozwiązanie dla osób starszych, które niekoniecznie czują się komfortowo w świecie nowych technologii. Otrzymując tradycyjną kartkę z życzeniami będą czuły się bardziej docenione i zauważone. 

Staramy się tworzyć kartki na bieżąco, jeśli tylko przyjdzie nam do głowy jakiś pomysł, albo zajdzie potrzeba okazji, którą Wy nam sugerujecie. Jesteśmy otwarci i wychodzimy Wam naprzeciw spełniając prośby. 

I tak oto przedstawiamy najnowsze nasze kartkowe dzieci, urodzinowe kartki dla dziewczynki o dla chłopca. Pierwszy raz pojawiają się na nich ludzkie dzieci, nie borsuki, czy inne króliczki. Stąd właśnie dwie wersje, by każdy był zadowolony. Pomysł lasu pojawił się wraz z przyjściem wiosny i częstszych wypraw do lasu. Wiosna i latem częściej też są organizowane przyjęcia na świeżym powietrzu, do których te karki będą pasowały jak ulał. 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl